Je váš inzerát dobře vidět?

Inzeráty jsou ve výpisu inzerce řazeny podle data podání od nejnovějších až po ty nejstarší. Obecně mají první stránky v každé rubrice vyšší návštěvnost a dalo by se říci, že s každou další stránkou návštěvnost klesá. Z toho vyplývá, že čím déle je váš inzerát na serveru zobrazen, tím méně lidí jej uvidí.

Zejména v rubrikách s velkým denním přírůstkem nových inzerátů jako např. prodej a pronájem bytů, osobní automobily, inzerce psů a dalších se vaše nabídka může propadat výpisem na další stránky velmi rychle.

Na našem serveru vám nabízíme dvě možnosti jak zvýhodnit pozici vašeho inzerátu a posunout jej na přední místa.

Služba TOP

NaTOPovat svůj inzerát může každý uživatel. Stačí kliknout na ikonku telefonu u zvoleného inzerátu

TOPka posouvá datum podání inzerátů o sedm dní dopředu. To znamená, že inzerát podaný např. 1.4. bude mít datum podání 8.4. a zařadí se před ostatní inzeráty. Zároveň se o stejný počet dní prodlužuje i doba po kterou bude inzerát na serveru zobrazen.

S každou další TOPkou se datum posouvá o kratší dobu. Druhá datum posune o šest dní, třetí o pět.. pátá a všechny další TOPky pak posouvají datum podání o tři dny. Služba se dá aktivovat zasláním SMS nebo platbou přes mikroplatební systémy GoPay a PeySec. U soukromé inzerce je jejich cena 30,- resp. 20,- Kč (podle zvoleného způsobu platby).

VIP pozice

Přednostně před všemi inzeráty se zobrazují nabídky umístěné do VIP pozic

V každé rubrice se před inzeráty zobrazí max. pět VIP pozic ve kterých se umístěné inzeráty spravedlivě střídají. Služba se objednává na jeden měsíc a její cena je 420,- Kč. Je určena pouze pro registrované uživatele našeho serveru.

Do volné VIP pozice si můžete vložit jakýkoliv ze svých inzerátů podaných pod vaším uživatelským účtem. V průběhu doby, po kterou je služba aktivní, můžete v rámci jedné VIP pozice inzeráty měnit a vystřídat jich libovolné množství.

Pokud u nás ještě nemáte uživatelský účet, zaregistrujte se zdarma. Nebo si můžete objednat VIP pozici po přihlášení na našich stránkách.

Zvýhodněné pozice nejsou jediná možnost jak zviditelnit váš inzerát. Přečtěte si také článek videoinzerce prodává


Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *